Italian English Dictionary

Eğitici Program
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19 MB
  • Version 5.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Bravolol
Çocuğunuzun küçük yaşlarda İtalyanca öğrenmeye başlamasını istiyorsanız bu program tam size göre.

  İtalyanca- İngilizce çeviri ile çocuklar oldukça kaliteli bir eğitim alacaklar. Bu oyun ve sözlük tamamen çocuklar için üretilmiştir. Çocukların hayatlarını bir adım ileri taşıyabilmeleri ve kendilerinin garanti altına almaları bir oyun ile sağlanabilir. Bu oyun hem kız hem de erkek çocuklarının tercih edeceği özelliklere sahip. Çocukların İngilizceyi ve İtalyancayı çok iyi şekilde öğrenmesini sağlayacak olan bu oyunda pek çok nitelik onların eğlenmesini de sağlayacak. Çocukların kelime hazinesini genişletecek olan bu oyun onların zamanı eğlenceli şekilde geçirmesini de sağlayacak. Çocuklar için bulunmaz bir fırsat olan bu oyun sahip olduğu özellikler sayesinde sanal alemde de yoğun ilgi görmüştür. Pek çok yönden kaliteli olan bu oyunun içinde kelimelerin daha iyi öğrenilebilmesi için çocuk şarkıları da bulunmaktadır.

 Her bakımdan yararlı olan bu oyun bazı öğretmenler tarafından da kullanılmaktadır. Çünkü çocuklar kelimeleri oyun ile çok daha kolay öğrenirler. Bu durumun farkında olan bilinçli anne ve babalar da çocuklarının eğitimi için böyle eğitici oyunları tercih etmektedirler.

 Harika özellikleri ile dikkat çeken bu sözlük oyunu çocuklar için oldukça ilginç bir deneyim olacak. Hem oynayacaklar hem de yeni yabancı kelimeler öğrenecekler. Bu fırsatı siz de kaçırmayın ve hemen indirin. 

Daha Fazla Göster
Italian English Dictionary indir